Zář
29

Vzpomínkomat – unikátní dárek pro ty, na kterých nám záleží

By majlan  //  Mix  //  Komentářů: 0

Už od loňského roku mám v hlavě myšlenku unikátního dárku, který dosud nikdo nevymyslel (odvážné tvrzení, ale opravdu jsem se s ním zatím nikde jinde nesetkal). Loni nebyl na realizaci čas a i letos to dlouho vypadalo nahnutě. Během letního výletu po Slovensku mě však napadlo, jak to všechno udělat mnohem jednodušeji a začal jsem si postupně skládat plán. Pravdou je, že impulsem k tomu byla moje přítelkyně, která se mě zeptala, jestli se do toho letos pustím.

Pár týdnů jsem to ještě nosil v hlavě a nakonec jsem se odhodlal k prvnímu kroku – spustil jsem informační stránku. Projekt jsem nazval Vzpomínkomat a web běží na adrese www.vzpominkomat.com. Web je v tuto chvíli velice stručný (rozhodl jsem se, že princip Vzpomínkomatu ještě chvíli podržím v tajnosti) a tak zatím nabízí pouze možnost přidat svůj e-mail k odběru novinek. Určitě se to vyplatí, protože tímto člověk získá automatickou slevu 50% a také možnost mít Vzpomínkomat zcela zdarma.

No a co tedy Vzpomínkomat bude a proč by se o něj měl někdo zajímat? Jak už jsem napsal, jedná se o netradiční dárek, který se hodí především pro páry, sourozence, rodiče, obecně kohokoliv, kdo má nějakou blízkou osobu, se kterou zažil příjemné chvíle a chtěl by na ně zavzpomínat. Heslem celého projektu bude slovo příběh. Příběh vzpomínek, které mohou být veselé, napínavé, strašidelné, ale i smutné. Záleží na tom, jaké vzpomínky si vybavíte a jaké budete s vybraným člověkem chtít sdílet.

Od úvodní fáze projektu jsem očekával pár desítek e-mailů, doufal jsem, že myšlenka někoho zaujme a že lidé budou zvědaví, co si pod pojmem Vzpomínkomat představit. Dnes, týden po spuštění webu, mohu říci, že všechna očekávání byla několikrát překročena a zájem o Vzpomínkomat je mnohem větší, než jsem tušil. Objevili se také lidé, kteří nás (mne a Andy) podpořili a nabídli nám pomoc, čehož si nesmírně vážíme a hodně nám to pomůže.

Co dál? Věřím, že během října se podaří vše dokončit a budeme moci spustit kompletní verzi webu se všemi důležitými informacemi. Pokud vás myšlenka projektu zaujala a chtěli byste nás podpořit, budeme moc rádi za jakékoliv zajímavé kontakty na média, známé osobnosti, FB stránky, jednoduše na kohokoliv, kdo by nám mohl pomoci dát o Vzpomínkomatu vědět světu. Napište mi prosím na e-mail milan@seitler.cz. Budeme vděční i za jakékoliv sdílení webu, nezdá se to, ale opravdu to pomáhá.

Pro další informace o spuštění projektu sledujte buď tento blog nebo ještě lépe Facebook Vzpomínkomatu, kde budou všechny aktuální informace. A pokud se chcete o spuštění dozvědět jako úplně první, zadejte svůj e-mail na webu www.vzpominkomat.com.

Děkujeme a těšíme se na spuštění. Bude to bomba!

Vyjádři svůj názorZajímá vás cokoliv o mobilních aplikacích? Uvažujete o spolupráci? Kontaktujte mne na seitler@reinto.cz

O mně

Jmenuji se Milan Seitler a jsem spoluzakladatelem společnosti Reinto s.r.o., ve které se věnujeme mobilním i webovým aplikacím a marketingu.

Zabývám se celým procesem tvorby mobilních a webových aplikací. Nejvíce se věnuji návrhu aplikace a UX/UI designu. Kladu velký důraz na jednoduchost a srozumitelnost uživatelského rozhraní.

Zajímám se o online i offline podnikání, fascinují mě úspěšní lidé, kteří se nebojí tvrdé práce. Mou hlavní motivací je konkurence, která mě vždy nutí jít do všeho naplno, protože nerad prohrávám.

Mám rád hudbu, knížky, sport a cestování.

milan@seitler.cz

Odkazy

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Partner links