Lis
27

Vzpomínkomat je oficiálně spuštěn!

By majlan  //  Mix  //  Komentářů: 3

Tentokrát to nebude ani moc příspěvek jako spíše rychlé oznámení. Minule jsem psal o projektu Vzpomínkomat, který jsem vymyslel a na kterém jsem před několika týdny začal pracovat. Uplynulé období bylo hodně náročné, času bylo málo a práce hodně, takže na spánek nezbylo moc prostoru.

Konečně však mohu říci že je hotovo a že Vzpomínkomat je oficiálně spuštěn. Kdo jste o projektu, který si klade za cíl změnit Vánoce k lepšímu, dosud neslyšeli, zamiřte na web vzpominkomat.com, kde najdete všechny informace a možnost vytvořit vlastní vzpomínkový kalendář.

No a jako takový malý dárek pro pravidelné čtenáře přidávám i speciální slevový kód seitler25 – zadejte jej při objednávce příběhu a získáte slevu 25 %.

Nyní usilovně pracujeme na tom, abychom myšlenku Vzpomínkomatu dostali k co nejvíce lidem, budu tedy moc rád za každé doporučení a sdílení. Po novém roce můžete očekávat shrnutí projektu a vyprávění o tom, co všechno vytvoření takového projektu obnáší a jaké to je vybudovat funkční projekt během necelých dvou měsíců.

Prozatím přeji pěkný den! :-)

3 komentářů k “Vzpomínkomat je oficiálně spuštěn!”

 • Zajímavá to věc ;-)

  VA:F [1.9.20_1166]
  +1 / -0
 • Držím palce, hodně štěstí.

  Btw, bude ještě nějaký článek o SSME?

  VA:F [1.9.20_1166]
  +1 / -0
  • Ahoj, článek o SSME už asi ne, možná jeden shrnující. Ono tam není moc o čem psát…

   VN:F [1.9.20_1166]
   +1 / -0

Vyjádři svůj názorZajímá vás cokoliv o mobilních aplikacích? Uvažujete o spolupráci? Kontaktujte mne na seitler@reinto.cz

O mně

Jmenuji se Milan Seitler a jsem spoluzakladatelem společnosti Reinto s.r.o., ve které se věnujeme mobilním i webovým aplikacím a marketingu.

Zabývám se celým procesem tvorby mobilních a webových aplikací. Nejvíce se věnuji návrhu aplikace a UX/UI designu. Kladu velký důraz na jednoduchost a srozumitelnost uživatelského rozhraní.

Zajímám se o online i offline podnikání, fascinují mě úspěšní lidé, kteří se nebojí tvrdé práce. Mou hlavní motivací je konkurence, která mě vždy nutí jít do všeho naplno, protože nerad prohrávám.

Mám rád hudbu, knížky, sport a cestování.

milan@seitler.cz

Odkazy

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Partner links