Čer
30

Rychlotip #2 – Jak testovat web v různých rozlišeních?

By majlan  //  Rychlotipy, Tipy, Webová tvorba  //  Komentářů: 0

Tento problém lze řešit mnoha způsoby, přepínání rozlišení v systému je však otravné a všemožné doplňky například do Firefoxu problém ve skutečnosti neřeší. I já dlouho hledal způsob, jak na tuto věc vyzrát a nakonec jsem našel web testsize.com. Prostřednictvím tohoto webu lze stránku zobrazit v libovolném rozlišení a není potřeba nic instalovat ani zkoušet. Doporučuji.

Rychlotip #2 - Jak testovat web v různých rozlišeních?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Vyjádři svůj názorZajímá vás cokoliv o mobilních aplikacích? Uvažujete o spolupráci? Kontaktujte mne na seitler@reinto.cz

O mně

Jmenuji se Milan Seitler a jsem spoluzakladatelem společnosti Reinto s.r.o., ve které se věnujeme mobilním i webovým aplikacím a marketingu.

Zabývám se celým procesem tvorby mobilních a webových aplikací. Nejvíce se věnuji návrhu aplikace a UX/UI designu. Kladu velký důraz na jednoduchost a srozumitelnost uživatelského rozhraní.

Zajímám se o online i offline podnikání, fascinují mě úspěšní lidé, kteří se nebojí tvrdé práce. Mou hlavní motivací je konkurence, která mě vždy nutí jít do všeho naplno, protože nerad prohrávám.

Mám rád hudbu, knížky, sport a cestování.

milan@seitler.cz

Odkazy

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Partner links