Čer
15

Rychlotip #1 – Testování v Internet Explorer 9

By majlan  //  Rychlotipy, Tipy, Webová tvorba  //  Komentářů: 0

Internet Explorer verze 9 nabízí zajímavý nástroj pro ladění ve starších verzích IE. Není tak třeba používat IE Tester, o kterém jsem již psal. Na mysli mám Nástroje pro vývojáře, ke kterým se lze dostat z menu Nástroje nebo klávesou F12.

Tyto nástroje nejsou nepodobné doplňku Firebug pro Mozillu, oproti němu však nabízejí ještě jednu zajímavou věc a to je zobrazování dané stránky v režimu prohlížečů IE 7 a IE 8. Můžete tak zároveň testovat web ve všech třech verzích. Pro nizší verze to podle mne již nemá cenu, alespoň já jsem od toho upustil.

Rychlotip #1 - Testování v Internet Explorer 9, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Vyjádři svůj názorZajímá vás cokoliv o mobilních aplikacích? Uvažujete o spolupráci? Kontaktujte mne na seitler@reinto.cz

O mně

Jmenuji se Milan Seitler a jsem spoluzakladatelem společnosti Reinto s.r.o., ve které se věnujeme mobilním i webovým aplikacím a marketingu.

Zabývám se celým procesem tvorby mobilních a webových aplikací. Nejvíce se věnuji návrhu aplikace a UX/UI designu. Kladu velký důraz na jednoduchost a srozumitelnost uživatelského rozhraní.

Zajímám se o online i offline podnikání, fascinují mě úspěšní lidé, kteří se nebojí tvrdé práce. Mou hlavní motivací je konkurence, která mě vždy nutí jít do všeho naplno, protože nerad prohrávám.

Mám rád hudbu, knížky, sport a cestování.

milan@seitler.cz

Odkazy

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Partner links