Bře
1

Kdo vlastně jsem?

By majlan  //  Mix  //  Komentářů: 14

Trochu mě pobavil komentář jedné kamarádky, která si do té doby, než mě poznala, myslela, že Milan Seitler, jakožto student FIT VUT píšící o IT bude nějaké nehezké vypasené ajťácké čuňátko. :-) Vypasený teda nejsem, ale zbytek není tak jednoznačný. :-D Každopádně, abyste věděli, kdo že to tady píše, nemůžu se nepochlubit jednou parádní fotkou:

Fotka pochází z brněnského koncertu maďarské easycore kapely Till We Drop, která rozvířila skvělou jízdu pod pódiem včetně circle pit a wall of death. Takhle nějak vypadají koncerty kapel z (hard)core scény, energií nabitá show, která možná vypadá i trochu nebezpečně, ale nikdo tam nechodí proto, aby lidem naschvál ubližoval (i když se najdou výjimky). Takže mimo IT jsou mojí velkou zálibou punk-rockové koncerty, kterých je v Brně celkem dost, ale ne vždy je čas a hlavně se mi málokdy podaří někoho na takový koncert vytáhnout. Pokud tedy patříte do scény, dejte vědět a rád někam vyrazím. :-) Mrkněte na to, co nejvíc poslouchám.

Kromě hudby žiju ještě fotbalem, aktivně hraju futsal ve 3. brněnské třídě, kde sice první polovina sezóny nevyšla (8. místo) podle našich představ, ale na jaře to jistě doženeme. :-) V poslední době jsem začal taky trochu cvičit, abych v létě na pláži přitahoval holky jako magnet.

Asi poslední stěžejní oblastí, o kterou se zajímám, je osobní rozvoj a chování lidí. Osobnímu rozvoji jsem se začal věnovat nedávno, aktuálně pracuji na svých prezentačních dovednostech a time managementu. Změnil jsem také svůj přístup ke spánku.

7 tipů Jak spát méně a efektivněji

Samozřejmě taky o osobním rozvoji čtu nějaké knížky, kromě nich pak i klasickou beletrii, kde jsem si oblíbil zejména Stephena Kinga a Dana Browna.

To je takové mé malé představení, pokud máte nějaké podobné zájmy, neváhejte se ozvat, takových lidí není nikdy dost! :-)

Kdo vlastně jsem?, 1.0 out of 10 based on 1 rating

14 komentářů k “Kdo vlastně jsem?”

 • Doufal sem ve vetsi bulvar kdyz mi to pristalo v rss ctecce. A ani me tato sebeprezentace nepresvedcila ze nejsi nějaké nehezké vypasené ajťácké čuňátko.

  Nicmene taky mam rad hardcore, ale spis z metalove strany (->nekompaktibilni http://www.last.fm/user/vodl) a ze by bylo v Brne dost kvalitnich koncertu se mi nezda, ale je fakt, ze Till We Drop neznam, a tedy se ke me ani nedostalo, ze je nejaky seriozni hardcore koncert – kde to bylo a jak ses o tom dozvedel?

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0
  • :-D čuňátko možná jo, ale vypasené snad opravdu ne ;-)

   Já ty koncerty myslel z pohledu punku celkově, jak píšeš, máme k tomu skutečně jiný přístup, podle last.fm to bereš hodně z té metalové strany. Což u ní nemůžu posoudit koncertní scénu, neboť tyhle koncerty nevyhledávám.

   Pustil jsi si to Till We Drop? Asi tě to nezaujme tolik co mne :-)

   Bylo to na Melodce, mám jejich oficiální stránku přidanou na Facebooku. Pokud můžeš, tak Melodku určitě nějakým způsobem sleduj, občas se něco objeví i ve Favále nebo nějakých menších klubech, známější kapely pak i na Semilassu. Já chodím ještě do Metra, ale tam se metal nehraje.

   VN:F [1.9.20_1166]
   +0 / -0
   • Právěže pustil a líbí se mi to dost, hodně melodický, přitvrdit by trochu mohli, ale dobrý. Zvažuji zařazení do sbírky. Stopy punku nepozoruji, možná mírné ovlivnění teeny-rockem… Ale ne, že bych všechno, co zavání punkem zavrhoval, když byli letos na BA The Exploited tak to byl určitě jeden z nejlepších koncertů, ikdyž reprodukovaně bych si to nepustil, ale živě pecka… Za punkovou stranu hardcore považuju třeba Kverletak, u nichž se divím, že je v Last.fm naposlouchaný nemáš, ty hodně můžu (http://youtu.be/iDyHhV9UK-4?hd=1), nebo imo největší punk/HC hit http://youtu.be/72vEVSt6lpo

    VA:F [1.9.20_1166]
    +0 / -0
    • No jasně, nemyslel jsem klasický punk, v tomhle případě spíš poppunk. To je easycore, mix poppunku a hardcore.

     Zrovna ty dva songy, co jsi sem dal, mě moc nezaujaly. Já mám rád spíš rychlejší tempo… třeba Comeback Kid http://youtu.be/2NTyyCwwDfY

     Celkově na last.fm až tolik HC nemám, většinu času poslouchám cz/sk kapely, které s HC nemají moc společného :-)

     VN:F [1.9.20_1166]
     +0 / -0
 • lol, ja tam byl taky :D tez jsem z fitu (prvak)

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0
  • vidím, že taky tíhneš víc k metalu :-)

   VN:F [1.9.20_1166]
   +0 / -0
   • jj a hraju v kapele http://bandzone.cz/gordias taky mam v planu v melodce neco zorganizovat, nejlip poradnou death metalovou udalost

    VA:F [1.9.20_1166]
    +0 / -0
    • Tak to asi nedorazím :-) neber si to osobně, ale aktuálně z metalu poslouchám jenom občas grind a určitě super českou partu http://bandzone.cz/masturbace to je fakt špica. pak ještě klasiku DragonForce a jinak v tomhle ohledu spíš občas fastcore/thrash

     VN:F [1.9.20_1166]
     +0 / -0
 • Chování lidí…to je docela široký pojem. O co přesně se zajímáš?

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0
  • O všechno možný…všímám si toho, co lidi dělají, jak se tváří, jak reagují, bavím se tím třeba když jdu po ulici nebo čekám někde ve frontě. Zkouším je třeba odhadnout atd. Celkově si všímám spousty detailů na věcech okolo. :-) Jinak taky o chování ve smyslu seběvědomí a motivace, což se tedy týká spíše mě samotného, než jiných..

   VN:F [1.9.20_1166]
   +0 / -0
   • A jestli se nepletu, tak sám dobře víš, že třeba nemůžu vydýchat hloupost a myšlenkovou lenost některých lidí a třeba takové chování ve skupině nebo na internetu je taky zajímavý zdroj pro pozorování :-)

    VN:F [1.9.20_1166]
    +0 / -0
    • Ano, vím, jsem na tom podobně a internet je takové panoptikum sám o sobě.
     Osobně se zajímám o aspekty chování lidí v komunikaci a pozadí co je zatím – osobnostní typy atp. A neverbální komunikace je taky velice zajímavá – tak jak říkáš pozorování lidí, chování jednotlivec vs. skupina, odhad lidí. Ale zejména mě poslední dobou zajímají předsudky a co k nim lidi vede.

     Případně se můžeme jak bude čas (až se trochu zklidní projektové šílenství) na nějaké téma pobavit, určitě uvítám tvoje názory. :)

     VA:F [1.9.20_1166]
     +0 / -0
 • Tak určitě…

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0
 • Ajťáci jsou sice z větší míry takoví uťápnutí ale i mnoho z ajťáků co znám se umí dost odvázat a jsou upe v pohodě, jen vědí co chtějí.. mezi ty patříš na 90%

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0

Vyjádři svůj názorZajímá vás cokoliv o mobilních aplikacích? Uvažujete o spolupráci? Kontaktujte mne na seitler@reinto.cz

O mně

Jmenuji se Milan Seitler a jsem spoluzakladatelem společnosti Reinto s.r.o., ve které se věnujeme mobilním i webovým aplikacím a marketingu.

Zabývám se celým procesem tvorby mobilních a webových aplikací. Nejvíce se věnuji návrhu aplikace a UX/UI designu. Kladu velký důraz na jednoduchost a srozumitelnost uživatelského rozhraní.

Zajímám se o online i offline podnikání, fascinují mě úspěšní lidé, kteří se nebojí tvrdé práce. Mou hlavní motivací je konkurence, která mě vždy nutí jít do všeho naplno, protože nerad prohrávám.

Mám rád hudbu, knížky, sport a cestování.

milan@seitler.cz

Odkazy

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Partner links