Pro
22

Jsme Reinto s.r.o. a vydali jsme novou hru pro Android

By majlan  //  Byznys  //  Komentářů: 8

Dosud jsem nějak nestihl napsat pár slov o mé (naší) firmě, tak to teď napravím a připojím i náš první počin.

Na přelomu jara a léta mi ve schránce přistál e-mail, ve kterém pisatel nabízel zajímavou pracovní příležitost. Protože by bylo nerozumné se takové šance nechopit, přijal jsem nabídku na osobní setkání, kde jsem se dozvěděl více. Mělo jít o založení nové firmy, které by se zabývala vývojem her a aplikací pro Android. Ta nabídka se mi hodně zalíbila, měla však jeden háček. Uchazečů o vývojářský post bylo více a tak jsem musel doufat, že dostanu šanci. Šance přišla, do finálního kola jsme postoupili dva a abych to příliš neprotahoval, rozhodlo se, že do projektu vstoupíme oba. :-)

Ve 4 lidech jsme tedy v srpnu založili společnost Reinto s.r.o., jejímž primárním cílem by měl být vývoj her a aplikací pro mobilní zařízení. Protože se práci ve firmě zatím nemůžeme věnovat na 100%, náš rozjezd byl poněkud pomalejší, během podzimu jsme řešili spíše organizační záležitosti, pořádali brainstorming a pozvolným tempem jsme se stavěli na nohy.

Se začátkem zimy jsme se do toho konečně pořádně opřeli a výsledkem prosincové práce je hra Chytni Svojdu! Protože součástí týmu je i vynikající grafička Zuzka Korčáková, rozhodli jsme se využít některých jejich starších ilustrací a postavili jsme na nich oddechovou arkádu s lehce infantilním nádechem. Nebo těžce infantilním? :-) Zatím pouze pro Android, osud dalších platforem je ve hvězdách.

Hru můžete stáhnout zde.

Nebudu se tu o ní více rozepisovat, podrobnější info máme u nás na webu.

Aktuálně chystáme další vylepšení Svojdy, souběžně také připravujeme další hru, o které již brzy zveřejníme první údaje. Pouze skromně prozradím, že ve svém žánru to bude nejlepší hra na Google Play. :-) Svůj blog nepovažuji za primární zdroj firemních informací, vyberte si tedy prosím jeden (či více) z následujících informačních kanálů:

Facebook: www.facebook.com/reinto2012
Google+: link (nechápu ty jejich odkazové stvůry)
Web: www.reinto.cz

Dodám, že kromě vlastních nápadů realizujeme také aplikace a hry na zakázku, neváhejte tudíž v případě zájmu psát na info@reinto.cz. Pokud jste se dočetli až sem a naše činnost vás zaujala, budeme velmi rádi za každé sdílení naší hry a našich komunikančích kanálů!

8 komentářů k “Jsme Reinto s.r.o. a vydali jsme novou hru pro Android”

 • chci se jen zeptat v jakým prostředí (unity,game maker..) ta hra byla dělaná?

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0
  • Framework libgdx

   VN:F [1.9.20_1166]
   +0 / -0
   • Jestli bych mohl dát nějakou radu, tak bych hru raději dělal pro ios, jelikož zisk z reklam ve hře je dost malý a zisk z prodeje na google play je jestě menší, takže se celkový zisk limitně blíží nule. Narozdíl od appStore, kde lidi tu hru klidně koupěj nebo udělaj i nějakou inApp koupi. A podle mě dělat hry v xcodu a taky javě je docela časově náročný.
    Jestli teda uvažujete o tom, že byste dělali hry i pro ios, tak bych doporučil unity 3d, kde se programuje v c# a javascriptu. A pak se udělá jenom export kódu na ios nebo android. A řekl bych, že i množství kódu napsanýho je mnohem menší, než např. u libgdx, protože dost věcí, který jsou vidět na scéně, se dá nastavit v editoru místo toho, aby se to vypisovalo kódem.

    VA:F [1.9.20_1166]
    +0 / -0
    • Díky za komentář. My vidíme potenciál v Androidu, proto jsme si ho vybrali. ;-) Libgdx navíc výhledově chystá port i pro iOS, což by bylo super.

     VN:F [1.9.20_1166]
     +0 / -0
 • Chci pochválit hru, jen tak dál, moc hezky zpracované. A přeju vám ať vám to jde i v roce 2013.

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0
  • Taky se přidávám k pochvale, hra se líbila. Přeju hodně štěstí na dalších projektech, snad budou alespoň tak povedené, jako tento.

   VA:F [1.9.20_1166]
   +0 / -0
 • Tak hodně štěstí chlapi s tou hrou!
  Je fajn, když vidím, že jsou u nás lidi s ambicemi.

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0
 • Dobrý nápad, hezký design, rádi spojíme síly, budete-li mít zájem. :)

  VA:F [1.9.20_1166]
  +0 / -0

Vyjádři svůj názorZajímá vás cokoliv o mobilních aplikacích? Uvažujete o spolupráci? Kontaktujte mne na seitler@reinto.cz

O mně

Jmenuji se Milan Seitler a jsem spoluzakladatelem společnosti Reinto s.r.o., ve které se věnujeme mobilním i webovým aplikacím a marketingu.

Zabývám se celým procesem tvorby mobilních a webových aplikací. Nejvíce se věnuji návrhu aplikace a UX/UI designu. Kladu velký důraz na jednoduchost a srozumitelnost uživatelského rozhraní.

Zajímám se o online i offline podnikání, fascinují mě úspěšní lidé, kteří se nebojí tvrdé práce. Mou hlavní motivací je konkurence, která mě vždy nutí jít do všeho naplno, protože nerad prohrávám.

Mám rád hudbu, knížky, sport a cestování.

milan@seitler.cz

Odkazy

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Inzerujte zde!

Kupte si odkaz! PR 3, SR 2

Partner links